KONKURS

Wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Opowiadania były świetne! Dla nas wszyscy jesteście zwycięzcami 🙂 Jednak ze względu na ograniczoną liczbę pustych kartek w książce Bartosza Wrony „Jest dobrze”, które czekają na zapełnienie możemy nagrodzić tylko część z was.

Wyniki konkursu ogłosimy do 10 września, a wy zobaczcie wszystkie nadesłane opowiadania:

Mogę spełniać marzenia – Maja Oleszko

Zmiana jest radością – Julita Śródkowska

Pierwszy krok – Salamandra

Zabawa w dorosłego – Patrycja Przybył

Jest dobrze – Kaja Niedźwiedziówka


Codzienność. Wstaję rano, idę do pracy lub zajmuję się codziennymi domowymi obowiązkami, wracam z pracy, odpoczywam, idę spać i tak w kółko. Dzień w dzień. Chciałbym coś zmienić, poprawić, udoskonalić, ale… boję się. Po co robić coś inaczej jak tak jest dobrze. A jak będzie gorzej?

Właśnie. Obawa przed zmianą jest najczęstszym powodem rutyny. Ale jednak prędzej czy później przychodzi taki moment, że wszystko idzie w innym kierunku, zmienia się. Mniej lub bardziej, ale jednak – zmienia się.

A Ty? Zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda Twoje życie? Czy doświadczyłeś kiedyś zmiany? Może niewielkiej, może totalnej… radykalnej?

Podziel się swoją historią. Napisz jak wyglądało twoje życie, co się wydarzyło, co się zmieniło, czego się nauczyłeś. Niech każda historia zaczyna się lub kończy słowami: Jest dobrze….
Jest dobrze, bo…

.

Oczywiście nic za darmo. Wspólnie z Bartoszem M. Wroną autorem książek „Jest dobrze” http://wydawnictwo.perspektywa.eu/ksiazki/jest-dobrze/ oraz „Zmiana radykalna” http://wydawnictwo.perspektywa.eu/…/zmiana-odrobine-radyka…/ wybierzemy, naszym zdaniem najciekawsze historie. Zostaną one opublikowane w papierowym wydaniu książki „Jest dobrze” , które ukaże się już we wrześniu. Dodatkowo autorzy wybranych opowiadań otrzymają ebook „Zmiana radykalna”.

Jednak to nie wszystko. Nadesłane przez Was historie będziemy codziennie publikować na naszej stronie www.wydawnictwo.perspektywa.eu oraz na Facebooku.

.

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?
1. Przypomnij sobie historię zmiany jaką doświadczyłeś
2. Ubierz wszystko w słowa i napisz opowiadania
3. Dodaj tytuł historii i wyślij całość na adres biuro@perspektywa.eu wraz z podpisem jaki ma być widoczny przy opowiadaniu (imię, nazwisko, pseudonim lub inny podpis jeśli chcesz być anonimowy)
4. Jeśli masz zdjęcie, które doskonale obrazuje Twoją zmianę, dołącz je do historii (Pamiętaj, że jeśli ściągnąłeś zdjęcie z internetu musisz podać jego źródło lub autora)

Historie można udostępniać na swoich profilach i lajkować. Pomoże nam to w wyborze jednak nie będzie głównym kryterium oceny.

No to do dzieła 🙂 Na historie czekamy do końca sierpnia.

Nie możemy już się doczekać!